loadingimg

Wczytuję dane...
Szukane słowa
Regulamin

WAŻNE: KOD RABATOWY -10% : love lipmar -nie łączy się z innymi promocjami. 

               DARMOWA WYSYŁKA NIE ŁĄCZY SIĘ  Z INNYMI PROMOCJAMI 

Regulamin zakupów.

1. Serwis LipMar® zwany w dalszej części regulaminu „Sklepem” prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet pod adresem www.lipmar.redcart.pl

2. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu „Regulaminu Zakupów”, dobrowolnym dokonaniem zakupu zamówionego towaru oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych Kupującego do celów związanych z realizacją zamówienia. Złożone zamówienie stanowi umowę kupna - sprzedaży w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

3. Klientami Sklepu mogą być osoby, które ukończyły 13 lat (KC art. 11-24). Jeżeli ten warunek nie jest przestrzegany umowa jest niewiążąca.

4. Wszystkie produkty oferowane w sklepie LipMar® są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych . 

5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16.

6. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą realizowane następnego dnia roboczego.

7. Realizacja zamówienia następuje w ciągu 72 godzin roboczych od chwili zaksięgowania środków na rachunku LipMar® lub w momencie skompletowania wszystkich zamówionych produktów. W szczególnych przypadkach LipMar® zastrzega sobie prawo do realizacji zamówienia w terminie 10 dni roboczych od chwili zaksięgowania środków na rachunku LipMar® lub w momencie skompletowania wszystkich zamówionych produktów.

8. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę Sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.

9. Zamówienie towaru następuje po naciśnięciu ikony "ZAMÓW" i przejściu przez proces potwierdzania danych wysyłki oraz sposobu płatności.

10. Wkrótce po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje drogą e-mailową informację o przyjęciu zamówienia. W razie braku otrzymania takiej informacji Klient powinien skontaktować się ze Sklepem drogą telefoniczną lub mailową. LipMar ® zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

11. Czekamy do 5 dni od złożenia zamówienia na zaksięgowanie środków. Brak zaksięgowania środków na naszym koncie w w/w terminie spowoduje automatycznie anulowanie zamówienia. Prosimy o podanie prawidłowych danych kontaktowych: adresu e-mail oraz numeru telefonu. Nieprawidłowo wypełnione formularze rejestracyjne mogą utrudnić lub uniemożliwić realizację zamówienia.

12. Płatności za zamówione produkty można dokonać przelewem na konto LipMar®. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

13. Zamówiony towar będzie dostarczany kurierem lub Pocztą Polską. Ceny w Sklepie Internetowym lipmar.redcart.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). Do każdej przesyłki dołączany jest dowód zakupu: paragon lub faktura VAT.

14. W przypadku niedostępności części produktów w zamówieniu Klient informowany jest o stanie zamówienia. Może wtedy podjąć decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 3 dni ze strony Kupującego sklep zastrzega sobie możliwość wysłania dostępnych pozycji w zamówieniu bądź anulowania zamówienia.

15. Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru w obecności pracownika firmy kurierskiej, bez zbędnej zwłoki zgłosić stosowną reklamację do firmy przewozowej oraz poinformować o tym fakcie Sklep.

16. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni. Termin czternastodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy.

17. Wraz z odsyłanym towarem Klient jest zobowiązany zwrócić paragon /fakture VAT oraz wszelkie produkty, które otrzymał gratisowo. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni kalendarzowych.

18. Koszty transportu podane w Sklepie dotyczą przesyłek na terytorium Polski, koszty przesyłek do innych krajów ustalane są indywidualnie dla każdej przesyłki.

19. W przypadku wyboru sposobu płatności “przelew”, towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia. Jeśli wpłata dotrze na nasze konta do godziny 15 towar jest wysyłany tego samego dnia.

20. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.

21.Towar zakupiony w naszym Sklepie można wymienić, koszt wymiany w obie strony pokrywa kupujący.

22. Koszty przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia przez LipMar® zwraca Sklep

23. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

24. W przypadku zamówienia zapłaconego, gdy Sklep nie jest w stanie zrealizować zamówienia w całości, Sklep informuje Konsumenta o tym fakcie. W przypadku rezygnacji z brakującej pozycji, lub z całego zamówienia Sklep zwraca przedpłatę na podane przez Konsumenta konto bankowe w terminie 3 dni roboczych liczonych od daty anulowania zamówienia lub jego korekty.

25. Sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883). Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

26. LipMar® zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego Regulaminu Zakupów, o czym niezwłocznie powiadomi Klientów Sklepu., przy czym zmiana Regulaminu Zakupów nie może pozbawić Klientów Sklepu praw nabytych.

27. Prawa autorskie Niniejsza strona internetowa, a w tym jej struktura, zdjęcia i grafika oraz prezentowane prace stanowią wyłączną własność LipMar®  oraz podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2000r., Nr 80, poz. 904, z późn. zm.). Wszelkie znaki towarowe, nazwa i logo zawarte na niniejszej witrynie są zastrzeżonymi znakami towarowymi będącymi prawną własnością swoich prawowitych właścicieli.

LipMar® jest własnością firmy:

Jadwiga Buchała

ul.Chabrowa 1

44-210 Rybnik

NIP 642 286 96 57

REGON  240470850

ING BANK ŚLĄSKI

12 1050 1344 1000 0023 0960 8392

kod SWIFT

INGBPLPW ( dla przelewów zagranicznych)